kon-bet.com.pl

kon bet z lotu1024

 

 

    Konińska Wytwórnia Prefabrykatów KON-BET Sp. z o.o. działa na rynku producentów budowlanych od kwietnia 1995 roku, jako spadkobierca tradycji Konińskiej Fabryki Domów założonej w 1978 roku. Z wytwórni płyt betonowych dla budownictwa mieszkaniowego spółka stała się fabryką uniwersalnych konstrukcji żelbetowych dla obiektów przemysłowych, handlowych, biurowych, mieszkaniowych, inżynierii komunikacyjnej oraz ekologii.


    Firma stale rozwija się i unowocześnia a posiadany certyfikat ISO jest gwarantem wysokiej jakości produktów. KON-BET dodatkowo realizuje wszelkiego rodzaju elementy betonowe na indywidualne zamówienie. Na szeroką skalę zajmuje się produkcją betonu towarowego. Posiadane przez zakład dwa w pełni zautomatyzowane i skomputeryzowane węzły o dużej wydajności, pozwalają na bardzo precyzyjne dozowanie składników. Używając do produkcji kruszyw o wysokiej jakości i domieszek modyfikujących właściwości betonu, przedsiębiorstwo jest w stanie wyprodukować każdą mieszankę betonową.


    Głównym celem firmy jest pełne zadowolenie klienta oraz ciągłe doskonalenie infrastruktury przedsiębiorstwa i zasobów ludzkich. Realizacja tych celów zapewniona jest poprzez osobisty wkład pracowników w obszarze wykonywanych obowiązków, jak i nadzór kierownictwa nad prawidłowością wykonywanych prac.


    Wieloletnia działalność naszej firmy oraz znak ISO 9001 świadczą o wysokiej jakości naszych produktów. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc i radę wyspecjalizowanej kadry.

 

 

 

 

 

 

stat4u